MIKUPEX logo aa.jpg

Projektový specialista, Praha 9 (Vysočany), 45 - 52 000 Kč, benefity

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem na Praze 9 (ve Vysočanech), hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici „PROJEKTOVÝ SPECIALISTA“ (pravá ruka COO).

 

Tato pozice Vám umožní získat velmi zajímavou a stabilní práci na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od stanice metra B.

 

Tato pracovní pozice je přímo podřízena COO (provoznímu řediteli) společnosti.

 

Ze 70% náplně práce budete podporovat aktivity COO (rozpočty, analýzy), ve zbývajících 30% náplně práce budete řešit různorodé projektové agendy (ekologie, Lean production, úspory nákladů apod.). Jde tedy o velmi zajímavou a různorodou práci, s perspektivou profesního rozvoje.

 

Náplň práce:

- pozice "pravé ruky" COO - příprava podkladů a analýz v oblasti výroby

- analýzy - efektivity výroby, vytížení linek apod., projekty úspor nákladů a jejich aplikace ve výrobních závodech

- spolupráce - investiční akce, rozpočty závodů apod.

- řízení a koordinace projektů v oblasti výroby, s participací více výrobních závodů

- příprava podkladů pro tendry (obchod, nákup, volby dodavatelů apod.)

 

Tato pracovní pozice je svým charakterem vhodná i pro kandidáty s kratší praxí po VŠ (cca 3 roky), pro další rozvoj jejich profesní kariéry.

 

Uvítáme:

- VŠ technického zaměření (strojní), nebo chemicko-technologického zaměření

- proaktivní přístup, ambiciózní osobnost

- praxi v oblasti projektů, rozpočtů a analýz - min. 3 roky

- samostatnost, kreativitu

- prezentační a komunikační schopnosti

- aktivní znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel

- min. komunikativní znalost AJ

- aktivní ŘP sk. B

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Rádi nabídneme:

- atraktivní pracovní pozici, s dalším profesním rozvojem, u leadera trhu

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od metra B - Kolbenova

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

- flexibilní pracovní dobu s možností částečného „home office“

- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení - 45 - 52 000 Kč (včetně bonusů)

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená apod.))

- pracovní dobu PO-PÁ (8h.)

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.