NAŠE SLUŽBY

 

Našim klientům nabízíme službu DOMINO, která je kombinací personálního poradenského servisu, odborných konzultací a vyhledávání potenciálně vhodných kandidátů na volná pracovní místa u klientů.

Služba DOMINO je velmi individuálně přizpůsobena požadavkům a potřebám každého klienta. Proto je více než nutná osobní schůzka s novým klientem, během které velmi rádi objasníme princip, výhody a případné nevýhody této služby.

Možná Vás hned následující větou zklameme, ale možná také právě naopak:

Naše práce a služba pro Vás v žádném případě NENÍ založena na přemlouvání kandidátů s profily na LinkedINu a vstupování jim tak do soukromí.

Stejně tak NENÍ postavena na databázi více či méně spokojených zaměstnanců konkurenčních firem, které většinou budete muset přeplatit, a přitom doufat, že nebudete v dohledné době opět někým přeplaceni.

Naší prací JE oslovit trh práce a získat pro klienta potenciální kandidáty s chutí u klienta pracovat. A se snahou práci u klienta získat, a dobrou prací si ji udržet.

Pracujeme na trhu práce, který sice má své zákonitosti, jako každý jiný trh, ale také podléhá velkému množství externích vlivů, často velmi těžko definovatelných, které tento trh často velmi zásadně ovlivňují.

Až na výjimky v reálné praxi neplatí často slýchané motto - „nejsou lidi“.

Lidé, samozřejmě, jsou, ale je řada důvodů, proč na danou nabídku práce nereagují, nebo reakcí na pracovní nabídku není tolik, kolik sami předpokládáme…

Pojďme si tedy o tom popovídat, a najděme společně cestu, jak je najít…

Než se tedy rozhodnete někde utratit desetitisíce, či statisíce korun za pouhé jednorázové „přemluvení“ kandidáta k nástupu do Vaší společnosti, popovídejte si s námi, a velmi pravděpodobně zjistíte, jak zbytečný by Váš výdaj byl. A to jak z krátkodobého, tak především dlouhodobého pohledu…

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting