MIKUPEX logo aa.jpg

Skladník s VZV, Praha 9 (Vysočany), 29 - 31 000 Kč, benefity

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem na Praze 9 (ve Vysočanech), hledáme vhodné kandidáty na pozice skladníků s VZV..

 

V tuto chvíli plánujeme obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat dobrou a stabilní práci na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od stanice metra B.

 

Náplň práce:

- manipulace s materiálem (vratné obaly, výrobky apod.)

- vykládka a nakládka automobilů (nákladní apod.)

- příprava nakládky, vážení, přesun materiálu

- úklid skladovacích prostor, dodržování bezpečnostních předpisů

 

Pro kandidáty s průkazem na VZV můžeme zajistit zvýšení kvalifikace i o průkaz na retrak.

 

Uvítáme:

- řidičský průkaz na VZV (i prošlý) + praxi

- manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

- ochotu pracovat ve 12h směnách (denní / noční)

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě na Praze 9 - Vysočanech, v docházkové vzdálenosti od metra B - Kolbenova

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

- zajímavé a motivační platové ohodnocení, 29-31 000 Kč (včetně příplatků za směnnost)

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená, bezúročné půjčky apod.))

- práci ve směnném provozu - denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.