Servisní technik / montážník, Praha - Horoměřice, 30 - 40 000 Kč

Chcete pracovat pro úspěšnou, ryze českou, stabilní a solidní společnost, která aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?

A chcete být za svoji práci také náležitě odměněni?

Pak jste vhodným kandidátem, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.


Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje především světelné reklamy a interiérové prvky.
V rámci rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé zaměstnance.

Náplň práce:
- montáže reklamních prvků u klientů společnosti v tuzemsku i zahraničí /jedná se o světelné i nesvětelné reklamy, tabule, polepy apod./


Hledáme šikovné a technicky zdatné adepty, ideálně se zkušeností s instalačními pracemi v terénu.

Uvítáme:
- manuální zručnost
- ideálně /ne nutně/ praxe s prací ve výškách
- samostatnost a spolehlivost
- týmového ducha
- řidičský průkaz sk. B, ideálně BE se zkušeností
- časovou flexibilitu
- nástup možný nejlépe ihned, ev. dle dohody

Pracovní pozice je obzvláště vhodná pro kandidáty ve směru Praha 6 - Slaný ( Horoměřice, Velké Přílepy, Slaný apod.), kterým můžeme navíc nabídnout zdarma dopravu do práce a z práce.

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve stabilní společnosti v Praze - Horoměřicích
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
- možnost práce na zajímavých a různorodých zakázkách našich klientů
- nástup možný ihned, dle dohody

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.