MIKUPEX logo aa.jpg

Referent/ka klientských služeb v Ústí nad Labem, velmi zajímavé

Profil společnosti:

Pro našeho klienta, významnou a dynamickou obchodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky do rozšiřujícího se týmu, na pozici referent/ka klientských služeb v Ústí nad Labem.

 

Náplň práce:

- evidence a zpracování smluv

- evidence a vyřizování vzniklých požadavků zákazníků

- zajištění procesu změny dodavatele elektřiny nebo plynu

- komunikace s distribučními společnostmi a Operátorem trhu

- řešení platební morálky zákazníků

- nejedná se o aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků

 

U této pracovní pozice není požadována znalost AJ nebo NJ, svojí povahou je vhodná i pro kandidáty bez praxe, případně i absolventy.

 

Uvítáme:

- min. SOU/SŠ

- komunikativnost, pečlivost

- flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost

- ochotu pracovat a učit se novým věcem

- uživatelskou znalost práce na PC

           

Nabízíme:

- zázemí stabilní, prosperující společnosti v oblasti energetiky

- práci na HPP

- odpovídající mzdové ohodnocení, s možností dalšího růstu

- stravenky v hodnotě 90,-Kč na den

- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

- 5 týdnů dovolené

- úspora za elektřinu a plyn - díky zaměstnaneckému tarifu

- zaměstnanecký mobilní tarif od T-Mobile - lze poskytnout i rodinným příslušníkům

- v práci k dispozici drobné občerstvení

- přátelské pracovní prostředí, dobrý pracovní tým kolegů

- nástup možný ihned, dle dohody

 

Pokud bude Váš profil odpovídat našim požadavkům, zařadíme vás do výběrového řízení. Ozveme se a dohodneme s Vámi termín osobního pohovoru.

 

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte, a rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.