Pracovník/ce distribuce tisku, 2 hod. ráno, 200 Kč/hod. + auto

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Hledáme pracovité kolegy pro distribuci novin v rámci Prahy, ve čtvrti, kde žijete. Jde o dlouhodobou brigádu, cca 2 hodiny ráno (5:30-7:30 - lze ale začít ráno i dříve). Není tedy problém práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, nebo studiem VŠ, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek.

Výkon práce je PONDĚLÍ - SOBOTA, s hodinovým výdělkem cca 200 Kč/hod.

Lze pracovat i pouze některé dny v týdnu. Po dohodě lze získat služební automobil pro výkon práce (kandidáti s vlastním automobilem dostanou navíc 6 Kč / km).

Jedná se o distribuci ranního tisku, v okruhu 10 km (průměrně), v počtu cca 50 kusů (průměr).

Uvítáme:
- spolehlivost, odpovědnost
- schopnost samostatné práce
- základy práce na PC (MS Office, internet)
- ŘP sk. B - vlastní automobil výhodou (pokud nemáte, klient Vám ho poskytne)
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Prahy
- brigádu na DPP, DPČ, OSVČ - vše dle dohody s kandidátem
- přátelský tým nadřízených
- vhodné pro kohokoliv, kdo má ráno cca 2 hodiny času (s koncem cca v 7:30, nebo dříve)
- zajímavý hodinový příjem cca - 200 Kč / hod., možnost služebního auta
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.