MIKUPEX logo aa.jpg

Pracovník/ce distribuce letáků, Po-Út, 2 - 15 000 Kč měsíčně, okolí Mladé Boleslavi

Profil firmy: 
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Pro distribuci letáků do schránek na Mladoboleslavsku hledáme pracovité kolegy z následujících lokalit:

 

Bítouchov, Březovice, Bukovno, Čistá (294 23), Dobrovice Bojetice, Dobrovice Úherce, Dolní Stakory, Horky nad Jizerou, Hrdlořezy, Hrušov (294 73), Charvatce, Katusice, Kochánky, Kolomuty, Kosořice, Krásná Ves, Mladá Boleslav Bezděčín, Mladá Boleslav Čejetice, Mladá Boleslav Michalovice, Písková Lhota, Písková Lhota Zámostí, Plazy (293 01), Skalsko, Smilovice (294 42), Židněves.

 

Jde o dlouhodobou brigádu, s výkonem práce v rozsahu Pondělí - Úterý (lze ale i např. v neděli). Je zde možnost práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, péčí o děti, nebo studiem VŠ, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek, v místě bydliště a jeho okolí.

 

Hodinový výdělek při distribuci letáků v rozsahu cca 100-170 Kč/hod.

 

Letáky k distribuci dostanete vždy v průběhu víkendu až domů! Stejně tak dostanete i určené okruhy, k distribuci letáků, které se již nemění.

 

Uvítáme:
- spolehlivost, odpovědnost
- schopnost samostatné práce

- ŘP sk. B + vlastní automobil Vám ulehčí práci, ale není podmínkou
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:

- možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Mladá Boleslav, v okolí Vašeho bydliště

- brigádu na DPP, DPČ, OSVČ - vše dle dohody s kandidátem
- přátelský tým nadřízených

- zajímavý, dlouhodobý, měsíční příjem v rozsahu cca 2-15 000 Kč za pár dnů v týdnu

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil) a případně adresy, kde chcete mít na starost distribuci letáků.

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.