MIKUPEX logo aa.jpg

Personálně/mzdový specialista/ka, Nové Hrady, 40 - 46 000 Kč

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem nedaleko Nových Hradů, hledáme vhodné kandidáty na pozici personálně / mzdový specialista/ka.

 

Nabízíme tedy zajímavou příležitost získat stabilní a dobrou práci nedaleko Nových Hradů, spolu s velmi zajímavým mzdovým ohodnocením a příspěvkem na dopravu do práce.

 

Náplň práce:

- komunikace se zaměstnanci závodu ohledně mzdových otázek,

- komplexní zpracování mzdové agendy - cca 270 zaměstnanců,

- provádění ročních zpracování daní, ELDP, přihlášky a odhlášky zaměstnanců na SP a ZP,

- příprava pracovních dokumentů při vzniku/změně/ukončení pracovních poměrů a dohod,

- zastupování zaměstnavatele při kontrolách, souvisejících s činností personálního oddělení (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP atd.) + zajištění povinností vyplývající z platné legislativy,

- příprava (import) podkladů (docházka, příplatky, srážky) z interního systému + jejich kontrola pro zpracování mezd, reporting vedení společnosti.

 

Uvítáme:

- SŠ vzdělání  - nejlépe ekonomického směru,

- min. 5 let praxe s vedením mzdové a personální agendy (zpracování mzdové agendy pro min. 200 zaměstnanců) + znalost souvisejících předpisů,

- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti,

- uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, MS Outlook), SAP výhodou,

- ŘP sk. B + aktivní řidič (doprava do práce, občasné sl. cesty),

- nástup možný dle dohody, lze i IHNED.

 

S ohledem na lokalitu pracoviště je práce obzvláště vhodná pro kandidáty/ky s vlastním automobilem (společnost poskytuje příspěvky na dopravu), ideálně z lokalit Trhové Sviny, Borovany, České Velenice, Nové Hrady, Suchdol nad Lužnicí a okolí.

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě nedaleko Nových Hradů,

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou,

- příspěvek na dopravu do práce,

- přátelské pracovní prostředí a podporu kolegů,

- zajímavé mzdové ohodnocení, cca 40 - 46 000 Kč (vč. příplatků a bonusů),

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená, bezúročné půjčky apod.)),

- nástup možný dle dohody, lze i IHNED.

  

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.