MIKUPEX logo aa.jpg

Personalista / ka, Praha, 35 - 45 000 Kč

Profil firmy:

Náš klient, spol. ProSales je obchodní firma, která prodává e-commerce služby svým klientům, kteří u nich outsourcují B2B sales, strategii a datovou analýzu. Klienty si vybírají dle přínosu jejich služby pro zákazníky, zejména e-shopy.

ProSales je zároveň zkušený tým profesionálů, kteří si prošli řídícími pozicemi v korporacích, ale i start-up-ech. Je to obchodní platforma, kde je osobní růst prioritou a kde společný podíl na výsledcích umí ocenit.  

 

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních nových kolegů prostřednictvím sociálních sítí a dalších relevantních kanálů

- aktivní vedení výběrových řízení s novými kolegy, spolupráce s externími subjekty v oblasti náborů, správa reakcí kandidátů na nabídky apod.

- vedení personální agendy zaměstnanců firmy, správa podkladů ke mzdám, provizím, benefitům

- samostatné vedení nových HR rozvojových programů, běžný reporting 

 

Uvítáme:

- předchozí praxi na obdobné pracovní pozici

- aktivitu, slušné a reprezentativní vystupování    

- velmi dobré komunikační schopnosti, cílevědomost, samostatnost

- aktivní znalost práce na PC, aktivní zájem o nové technologie a platformy v HR oboru, ochotu učit se

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

 

Nabízíme:

- HPP v příjemném a přátelském pracovním týmu aktivně rostoucí společnosti v Praze

- zajímavé finanční ohodnocení - FIX 35 - 45 000 Kč (dle předchozí praxe) + prémie dle výsledků práce

- možnost aktivního využití částečného „home office“

- zajímavou možnost osobního a profesního růstu, možnost do značné míry ovlivnit způsob a rozsah své práce, výrazný prostor pro uplatnění vlastních nápadů

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.