Asistent/ka obchodu a marketingu - Praha 9, 25 - 28 000 Kč

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost, která se zabývá prodejem a částečně i výrobou komponentů dveří (cylindrické vložky, visací zámky, dveřní kování atd).

Pro posílení svého týmu hledá v tuto chvíli vhodné kandidáty na pozici asistent/ka obchodu a marketingu.

Náplň práce:
- tvorba nabídek pro stávající i nové zákazníky
- správa a aktualizace firemních dat
- běžná související administrativa

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání 
- praxi v administrativě - výhodou
- příjemné, aktivní a slušné vystupování
- dobrou znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel …)
- pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatné práce, týmovost
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Nabízíme:
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek (lze sjednat i na zkrácený úvazek) u stabilní a solidní společnosti s pracovištěm v Praze - Horních Počernicích
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- příjemný a slušný pracovní tým
- nástupní mzda 25 000 Kč, po zapracování mzda 28 000 Kč 
- 13. plat, stravenky
- pracovní doba PO-PÁ
- možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem


Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.