MIKUPEX logo aa.jpg

Údržbář - elektro, TZB, správa nemovitostí, Praha, 35 - 40 000 Kč

Profil firmy:

Naším klientem je významná, stabilní a perspektivní nadnárodní stavební společnost, s působností v rámci celé České republiky. Pro správu budovy v centru Prahy hledáme šikovné údržbáře na pozici: údržbář - elektro, TZB.

 

Velkou výhodou této pracovní pozice je skutečnost, že výkon práce probíhá v daném objektu. NEJDE tedy o nabídku, předpokládající každodenní cestování po České republice.

 

V tuto chvíli hodláme obsadit více volných pracovních pozic údržbářů, NEJDE tedy o obsazování pouze jednoho volného místa. Vaše šance uspět, pokud splňujete dané předpoklady, je zde tedy reálně velmi vysoká.

 

Náplň práce: 

- provádění každodenních údržbářských, elektrikářských a TZB prací ve významném objektu v centru Prahy

- realizaci pozáručních oprav především v oblasti elektro a TZB (možnost dohody i na pohotovostním režimu odstraňování havárií)

- spolupráci s externími dodavateli

 

Uvítáme: 

- SOU/SOŠ technického zaměření + min. 2 roky praxe

- platné oprávnění dle vyhlášky 50/78Sb., § 6 - výhodou

- základní znalost TZB a ostatní techniky

- základní znalostí MaR (BMS) a ostatních slaboproudých zařízení

- základní znalost MS Office

- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

- řidičský průkaz sk. B                                                                   

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Rádi nabídneme:

- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, se sídlem v Praze

- příjemné zázemí stabilní, rostoucí společnosti, jistotu dobré práce

- práce na směny

- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených

- platové ohodnocení v rozsahu cca 35 - 40 000 Kč (dle pracovních schopností a praxe)

- zajímavý profesní a odborný růst podporovaný firmou (vzdělávání, odborné kurzy zvyšující odbornost apod.)

- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, zvýhodněné půjčky, příspěvek na penzijní / životní pojištění, cafeterie, široká škála vzdělávání apod.

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Váš strukturovaný životopis v češtině (slovenštině), prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.