MIKUPEX logo aa.jpg

Účetní - odborný referent - odd. rozpočtu a správy majetku - VŠ, Praha

Státní energetická inspekce (SEI) se sídlem v centru Prahy (P-2) hledá pro pracoviště v Praze perspektivního pracovníka/ci na pozici: Účetní v oddělení rozpočtu a správy majetku.

 

Pozice je zařazena do 11. platové třídy a příslušného platového stupně na základě uznané praxe podle přílohy č. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

 

Hlavní vykonávané činnosti:

- správa pokut - evidence, účtování, vymáhání, zpracování rozhodnutí o povolení splátek, komunikace s celním úřadem

- vedení exekučního řízení

- bankovní operace - účtování bankovních výpisů

- provádění účetních a rozpočtových prací v oblasti IISSP

- zástup za vedoucí oddělení

 

Požadavky:

- Vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.

- Praxe v účetnictví.

- Znalost EIS JASU výhodou.

- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost.

 

Nabízené benefity:

- 5 týdnů dovolené,

- 5 dnů indispozičního volna,

- stravenky,

- karta MultiSport,

- sídlo v centru Prahy,

- pružná pracovní doba.

 

Nástup možný ihned.

 

Celý text oznámení naleznete zde: 

https://www.cr-sei.cz/?cat=9

 

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

 

Váš strukturovaný životopis, prosíme, zasílejte nejpozději do 26. 8. 2022 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.