Svářeč kovů / zámečník, Tábor, až 35 000 Kč

Profil firmy:
Naším klientem je významná, stabilní a perspektivní nadnárodní stavební společnost, s působností v rámci celé České republiky. Pro jejich divizi v Jižních Čechách hledáme do Plané nad Lužnicí (cca 6 km jižně od Tábora) vhodné kandidáty na pozici: svářeč kovů / zámečník.

Náplň práce:
- základní sváření práce - svařování kovových dílů
- výroba ocelových konstrukcí a zámečnických prvků
- ruční a strojní zpracování kovů (převážně ocel)

Uvítáme:
- min. vyučení bez maturity
- praxi se svářením kovů (+ zámečnickými pracemi - výhodou)
- minimálně základní svářečský kurs (svářečské kurzy na vyšší kvalifikace Vám klient rád sám zajistí, jako bonus pro Vás)
- samostatnost, spolehlivost
- schopnost samostatné i týmové práce
- znalost čtení výkresové dokumentace
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

Rádi nabídneme:
- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, se sídlem pobočky v Plané nad Lužnicí - cca 6 km jižně od Tábora (a prací v rámci působnosti pobočky)
- příjemné zázemí stabilní, rostoucí společnosti, jistotu dobré práce
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- platové ohodnocení v rozsahu cca až 35 000 Kč (dle pracovních schopností a praxe)
- zajímavý profesní a odborný růst podporovaný firmou (vzdělávání, odborné kurzy zvyšující odbornost apod.)
- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, cestovní náhrady, zvýhodněné půjčky, příspěvek na penzijní / životní pojištění, široká škála vzdělávání apod.
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem


Váš strukturovaný životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.