MIKUPEX logo aa.jpg

Specialista dealingu, s praxí, Praha 4, 80 - 100 000 Kč

Profil klienta:

Pro našeho klienta, zavedenou a úspěšnou společnost na Praze 4 hledáme, v rámci aktivního rozšiřování stávajícího týmu, nové kolegy / kolegyně na pracovní místo specialisty dealingu.

 

Kromě velmi zajímavé a atraktivní polohy kanceláře v docházkové vzdálenosti od metra C na Praze 4 můžeme nabídnout i velmi dobrý pracovní tým kolegů, slušné mzdové ohodnocení a perspektivu budoucího odborného růstu.

 

Jedná se skutečně o samostatnou pozici v oblasti finančního dealingu.


NUTNÁ ZNALOST MetaTrader platformy !!

 

Popis práce:

- sledování informací o trhu a sledováním trendů na finančních trzích

- řešení objednávek klientů a vedení společnosti v oblasti nákupu a prodeje měn na devizovém trhu, monitoring trhu, kontrola trhu (analýza trhu na základě dat z trhu), data feeds

- nastavení rizik pro obchodníky

- pravidelný reporting, vedení související nutné administrativy a záznamů

- řešení individuálních operací na základě pokynů přímého nadřízeného

 

NEJDE o získávání klientů, jde o B2B obchody v oblasti finančního dealingu !!

 

Co ve Vašem životopise uvítáme?

- min. SŠ vzdělání s maturitou, nebo titul v oboru financí / matematiky / ekonomie / statistiky nebo jiných souvisejících oborů

- minimálně 1 rok praxe na pozici dealera na finančním trhu

- matematické a analytické schopnosti

- aktivní znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel

- aktivní pracovní znalost AJ - slovem, písmem

- samostatnost, cílevědomost, zodpovědnost a flexibilitu

- možnost nástupu IHNED, nebo dle individuální dohody

 

Co Vám naopak velmi rádi nabídneme?

- hlavní pracovní poměr u úspěšné společnosti na Praze 4, v docházkové vzdálenosti od metra C

- velmi dobrý tým kolegů a hezké a příjemné pracovní prostředí

- další průběžná profesní vzdělávání, možnost velmi zajímavého profesního a osobního rozvoje

- nástupní mzdu 80 - 100 000 Kč - v závislosti na dosavadní praxi a prokazatelných zkušenostech

- zajímavé benefity - 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, sickdays, vzdělávání, zahraniční služební cesty, firemní akce, prostor na inovace, možnost home office apod.

- pružnou pracovní dobu

- možnost nástupu IHNED, nebo dle individuální dohody

 

Váš životopis v češtině, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.