Skladník - obsluha VZV, retraku, Praha 9, + - 30 000 Kč

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost na Praze 9 hledáme vhodného kandidáta na pozici skladníka pro obsluhu VZV nebo retraku.

 

Parametry práce:

 - obsluha VZV / retraku ve skladu společnosti

- příprava vykládky / nakládky aut, přesun materiálu, jeho vážení

- příprava zboží k expedici, jeho zakládání, inventury apod.

 

Uvítáme:

- řidičský průkaz na VZV nebo retrak

- požadujeme také prokazatelné zkušenosti na VZV / retraku

- spolehlivost, dochvilnost, samostatnost

- ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční) - střídá se vždy po týdnu

 

Součástí výběrového řízení bude předvedení Vašich schopností obsluhy VZV nebo retraku.

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné, rostoucí, společnosti v Praze, v docházkové vzdálenosti metra B - Kolbenova

- velmi stabilní práci, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- mzdové ohodnocení cca + - 30 000 Kč hrubého (s variabilní složkou a příplatky)

- firemní akce

- příspěvek na dopravu, atraktivní příspěvek na ubytování, výhodný mobilní tarif

- další široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, karta Multisport, životní a úrazové pojištění, slevy na firemní výrobky, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))

- velmi dobrý pracovní tým kolegů

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

  

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.