MIKUPEX logo aa.jpg

Servisní technik - gastro zařízení, Brno, + - 35 000 Kč, benefity

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme pro pobočku v Brně vhodné kandidáty/ky na pozici Servisní technik pro gastro zařízení.

 

Tato pozice Vám umožní získat velmi zajímavou a stabilní práci v Brně u úspěšné a rostoucí společnosti.

 

Náplň práce:

- zajištění instalací a servisu nápojových automatů a lednic u zákazníků ve svěřeném regionu

- odpovědnost za svěřené náhradní díly a servisní prostředky

- reporting, servisní administrativa a příjem zakázek od zákaznického servisu

 

Uvítáme:

- min. vyučení - elektro nebo obor chladírenský technik

- platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 (osvědčení E4A  výhodou, ne podmínkou)

- zkušenost se servisem chladírenských zařízení - velkou výhodou

- samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti

- aktivní ŘP sk. B + ochotu denně cestovat k zákazníkům (automobil parkujete doma)

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Rádi nabídneme:

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení + - 35 000 Kč (včetně bonusů)

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, karta Multisport, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená apod.)), bezúročné půjčky

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.