MIKUPEX logo aa.jpg

Servisní technik - elektro, s vyhl. 50, Praha 1, velmi zajímavé

Naším klientem je nestátní ambulantní zdravotnické zařízení sídlící v centru Prahy. V tuto chvíli hledáme vhodné kandidáty na pozici servisních techniků pro pravidelnou údržbu.

 

Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek.

 

Technik pracuje v režimu krátký / dlouhý týden, ve směně je 24 h, (v jednom týdnu se pracuje, v dalším má pak celý týden volno, v krátkém týdnu se pracuje v ÚT a ČT, v dlouhém pak v PO, ST, PÁ, SO, NE)). V měsíci tedy pracuje jeden krátký a jeden dlouhý týden.

 

S touto prací se tedy dá sloučit další případné podnikání, nebo časově náročnější koníčky (v měsíci jsou 2 týdny volné) apod.

 

Jedná se o pravidelnou, preventivní, údržbu technického zařízení, dohled nad běžným chodem techniky.

 

NEJDE o fyzicky náročnou práci, jde o průběžnou práci, s využitím zkušeností a praxe s prací s elektrickým zařízením.

 

Uvítáme:

- vyučení v oboru elektro + osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb., par. 8

- spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost

- zdvořilé a slušné vystupování, schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu techniků

- ochotu a zájem učit se

- základní znalost práce na PC

- nástup možný ihned, dle dohody

 

Práce je vhodná i pro zkušené elektrikáře, kteří chtějí pracovat, ale současně mít i dostatek volného času i na jiné své aktivity (podnikání, koníčky, cestování apod.)

 

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na Praze 1, v docházkové vzdálenosti od metra trasy C

- dobré platové podmínky - 27 000 Kč (po 2 měsíční ZkD), automatické příplatky za práci ve svátky, SO, NE, noční práci a práci přesčas

- velmi příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

- 5 týdnů dovolené, stravovací paušál, odborné kurzy (firma poskytuje volno + hradí účastnické poplatky), pracovní oděv, obuv apod.

- směnný provoz, režim krátkého a dlouhého týdne, obvykle týden práce a týden volna

- nástup možný ihned, dle dohody

 

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.