MIKUPEX logo aa.jpg

Řidič/ka VZV, Karlovy Vary, 27 000 Kč, benefity

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem cca 15 km severovýchodně od Karlových Varů (směrem na Chomutov) hledáme vhodné kandidáty na pozici řidič/ka VZV.

 

V tuto chvíli plánujeme obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat dobrou a stabilní práci nedaleko Karlových Varů.

 

Pracovní pozice je vhodná pro kandidáty z bližšího okolí, ideálně Karlových Varů, Ostrova nad Ohří apod. - z důvodu dostupnosti.

 

Náplň práce:

- správné ukládání hotových výrobků na paletách ve skladu

- manipulace s materiálem - výrobky, obaly apod.

- spolupráce s kolegou z expedice

- udržování čistoty a funkčnosti VZV a pracovních prostor

 

Uvítáme:

- vyučení

- řidičský průkaz na VZV + praxi na stejné pozici - propadlé oprávnění na VZV obnovíme

- dobrý zdravotní stav

- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

- ochotu pracovat na 3 směny (týden ranní (6:00-14:00), týden odpolední (14:00 – 22:00), týden noční (22:00 – 6:00))

- ŘP sk. B + automobil (z důvodu dostupnosti práce)

- nástup možný dle dohody s kandidáty, nejdříve od 1.3.2022

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě cca 15 km severovýchodně od Karlových Varů (směrem na Chomutov)

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

- příspěvek na dopravu

- zajímavé a motivační platové ohodnocení, cca 27 000 Kč hrubého (včetně var. složek + příplatků za směnnost apod.)

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravné, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.), bezúročné půjčky, ocenění za odpracovaná léta a doporučení nových kolegů

- 3-směnný provoz (týden ranní, týden odpolední, týden noční)                       

- nástup možný dle dohody s kandidáty, nejdříve od 1.3.2022

 

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.