MIKUPEX logo aa.jpg

Rehabilitační pracovník / fyzioterapeut / ergoterapeut, 35 - 37 000 Kč, Praha

Moderní, nestátní sociální zařízení s registrovanými službami domov pro seniory, domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby v Praze 5 - Řeporyjích, hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici rehabilitační pracovník / fyzioterapeut / ergoterapeut.

 

Naším klientem je Dům u Agáty - soukromý a zcela bezbariérový domov pro seniory a  pro osoby se zdravotním postižením, který poskytuje registrované sociální služby lidem se sníženou soběstačností, kteří již nevyžadují pobyt na zdravotním lůžku, ale jejichž zdravotní stav vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Dům u Agáty se nachází v městské části Praha 5 - Řeporyje v blízkosti Prokopského údolí. Celá okolní lokalita je chráněná přírodní památka.

Svým klientům nabízí laskavé rodinné zázemí, krásné bydlení, dobré stravování a komplexní profesionální péči ošetřovatelů a všeobecných zdravotních sester 24 hodin denně.

Více informací: www.dumuagaty.cz

 

Uvítáme:

- odpovídající vzdělání - obor fyzioterapie (Bc., Mgr.)

- zodpovědnost, spolehlivost, iniciativu

- empatickou osobnost, laskavost, trpělivost

- fyzickou a psychickou zdatnost

- pozitivní vztah k seniorům, kreativitu

- příjemné a vstřícné vystupování

- samostatnost i schopnost týmové spolupráce

- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

 

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost zkráceného úvazku dle domluvy, dohodu o provedení práce, nebo OSVČ, s pracovištěm v Praze 5 - Řeporyjích

- nové, moderní, pracovní prostředí

- výborný tým kolegů a nadřízených, velmi slušné zacházení

- dobré mzdové podmínky - nástupní FIX 35-37 000 Kč hrubého (dle zkušeností a praxe vybraného kandidáta / kandidátky)

- možnost využít stravování v rámci zařízení

- 8 hodinový provoz v pondělí - pátek nebo dle domluvy s kandidátem (lze i na pár hodin denně, i pouze na některé dny v týdnu - vše dle dohody a potřeb kandidáta)

- jistotu dlouhodobé, stabilní a dobré práce

- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

.

MIKUPEX - ODPOVĚDNÍ FORMULÁŘ

(max. 5MB)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.