Mikupex logo

Ředitel/ka odboru kontroly na ústředním inspektorátu, Praha

Státní energetická inspekce (SEI) se sídlem v centru Prahy hledá pracovníka na pozici ředitele/ředitelky odboru kontroly na ústředním inspektorátu.

 

Hlavní vykonávané činnosti:

- řízení a metodická podpora kontrolní činnosti v oblasti úspor energií a zvyšování energetické účinnosti podle zákona č. 406/2000 Sb. a v oblasti dodržování věcných podmínek úřední ceny elektřiny vyrobené z podporovaných zdrojů podle zákona č. 526/1990 Sb., popřípadě zákona č. 189/1999 Sb.

- spolupráce s Ministerstvem průmyslu a obchodu a dalšími orgány státní správy při přípravě legislativy v oblasti energetických úspor, cenových kontrol a problematiky dozoru nad trhem a při přípravě strategických dokumentů včetně předávání potřebných podkladů pro jejich tvorbu;

- odborná podpora pro zpracovávání právních výkladů, stanovisek a stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů v oblasti kontroly energetických úspor a cenových kontrol;

- prezentace kontrolní činnosti odborné veřejnosti.

 

Požadavky:

- Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu technických věd.

- Znalost kontrolního řádu výhodou.

- Orientace v problematice energetické účinnosti nebo obnovitelných zdrojů energie výhodou.

- Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B výhodou.

 

Nabízené benefity:

- 5 týdnů dovolené,

- 5 dnů indispozičního volna,

- stravenky,

- karta MultiSport,

- sídlo v centru Prahy,

- pružná pracovní doba.

 

Další informace:

- 14. platová třída,

- pracovní poměr na dobu určitou, 6 měsíců zkušební doba, zástup za MD/RD,

- nástup možný od listopadu 2020,

- místo výkonu práce: Praha.

 

Celý text oznámení naleznete zde:

 https://www.cr-sei.cz/?cat=9

 

 Váš strukturovaný profesní životopis, prosím, zasílejte do 11. 9. 2020 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil). Vaši odpověď můžete také zaslat prostřednictvím datových schránek: ID DS hq2aev4.

 

Pro řádnou účast ve výběrovém řízení je nutné dodržet podmínky výběrového řízení, co se týče formy a obsahu Vaší žádosti a způsobu a termínu jejího doručení. Za závazné je možné vždy považovat pouze údaje uvedené na úřední desce Státní energetické inspekce.

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.