Přípravář / rozpočtář - TZB - Jižní Čechy, 40 - 42 000 Kč

Profil firmy:

Naším klientem je významná, stabilní a perspektivní společnost, s působností v rámci celé České republiky. Pro projekty v rámci Jižních Čech hledáme vhodné kandidáty na pozici: přípravář / rozpočtář - TZB.

 

Náplň práce: 

- práce na rozpočtech v oblasti TZB

- posuzování přiměřenosti TZB technologií s ohledem na daný objekt

- kontrola nabídek subdodavatelů TZB technologií

- kontrola TZB technologií v rámci výstavby (s ohledem na schválený rozpočet a projekt)

 

Uvítáme:  

- min. SŠ vzdělání technického směru 

- praxi v rozpočetnictví / přípravě, v TZB oborech (voda, plyn, topení atd.)

- zkušenosti s prací s výkresovou dokumentací

- pracovní znalost MS Office

- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

- řidičský průkaz sk. B

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Rádi nabídneme:

- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, s pracovištěm v Jižních Čechách (ideální pro kandidáty z regionů Český Krumlov, Třeboň, České Budějovice apod.)

- příjemné zázemí stabilní, rostoucí společnosti, jistotu dobré práce 

- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených

- platové ohodnocení v rozsahu cca 40 - 42 000 Kč + odměny cca 40 - 60 tis. Kč / rok

- zajímavý profesní a odborný růst podporovaný firmou (vzdělávání apod.)

- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na penzijní / životní pojištění, široká škála vzdělávání apod.

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Váš strukturovaný životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.