MIKUPEX logo aa.jpg

Pracovník kompletace výrobků, + - 35 000 Kč, Jílovsko

Profil firmy:

Pro našeho klienta, stabilní a rostoucí společnost na Jílovsku, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice pracovníků kompletace výrobků.

 

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní a zajímavou práci ve velmi dobrém pracovním týmu.

 

Co budete dělat? 

- finální kompletace výrobků firmy, ve výrobním areálu firmy na Jílovsku

 

Hledáme šikovné a technicky zdatné adepty, manuálně a technicky zručné, s chutí pracovat v zázemí firmy na zajímavých a různorodých technických projektech.

 

Uvítáme:

- manuální zručnost, technické myšlení

- dobrou schopnost číst technické výkresy

- samostatnost a spolehlivost

- zodpovědnost za vykonanou práci

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

 

Co Vám můžeme nabídnout?

- trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, zavedené společnosti na Jílovsku (Jílové - (Praha - západ))

- velmi dobrý a přátelský pracovní tým

- mzdové ohodnocení - FIX + - 35 000 Kč (dle zkušeností a praxe) + odměny

- pracovní doba od 7:00 do 16:00

- možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.