MIKUPEX logo aa.jpg

Pracovník/ce distribuce tisku, 3 hodiny ráno, 20 000 Kč

Profil firmy: 
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Hledáme pracovité kolegy pro distribuci novin v rámci Říčan a okolí, v lokalitě, kde žijete. Jde o dlouhodobou brigádu, cca 3 hodiny ráno (s koncem cca v 7:00). Není tedy problém práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, nebo studiem VŠ, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek.

 

Výkon práce je PONDĚLÍ - SOBOTA, s předpokládaným výdělkem cca 20 000 Kč měsíčně.

 

Jedná se o distribuci ranního tisku.


Uvítáme:
- spolehlivost, odpovědnost

- schopnost samostarné práce

- základy práce na PC (MS Office, internet)

- ŘP sk. B - vlastní automobil výhodou

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, ideálně ihned

Nabízíme:

- možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Říčan a okolí

- brigádu na HPP, DPP, DPČ, OSVČ - vše dle dohody s kandidátem

- přátelský tým nadřízených

- vhodné pro kohokoliv, kdo má ráno cca 3 hodiny času (s koncem cca v 7:00, nebo dříve)

- zajímavý vedlejší příjem cca  20 000 Kč měsíčně

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, ideálně ihned
 
Váš jednoduchý životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.