MIKUPEX logo aa.jpg

Pečovatel/ka - moderní zařízení - Praha, 26 000 Kč

Nové, moderní, nestátní sociální zařízení sídlící v Praze 5 - Řeporyjích, hledá do svého týmu nové kolegy na pracovní pozici pečovatel/pečovatelka.

 

Naším klientem je Dům u Agáty - soukromý a zcela bezbariérový domov pro seniory a  pro osoby se zdravotním postižením, který poskytuje registrované sociální služby lidem se sníženou soběstačností, kteří již nevyžadují pobyt na zdravotním lůžku, ale jejichž zdravotní stav vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Dům u Agáty se nachází v městské části Praha 5 - Řeporyje v blízkosti Prokopského údolí.

Více informací: www.dumuagaty.cz

 

Uvítáme:

- minimálně akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách - lze si doplnit během 18-ti měsíců po nástupu

- praxi v oboru,  kterou je možné vykonat přímo v našem zařízení po předchozím absolvování kurzu pro pracovníky v sociálních službách

- zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu

- empatickou osobnost s pozitivním vztahem k seniorům

- příjemné a vstřícné vystupování

- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

 

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, s pracovištěm v Praze 5 - Řeporyjích

- lze na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce (DPP)

- práci v menším kolektivu rodinné firmy

- smysluplnou práci v hezkém, novém, moderním prostředí

- velice dobrý tým kolegů a nadřízených, velmi slušné zacházení

- dobré mzdové podmínky - 26 000 Kč hrubého (po zkušební době)

- příplatky za práci o víkendu, ve svátek a při noční směně

- možnost využít stravování v rámci zařízení, po prvním roce spolupráce dovolená navíc

- dvousměnný 12t-ti hodinový provoz – režim krátkého / dlouhého týdne

- možnost seberealizace při pomoci klientům

- jistotu dlouhodobé, stabilní a dobré práce

- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

  

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.