MIKUPEX logo aa.jpg

Operátor/ka linky, Benešov, 27 - 34 000 Kč, doprava zdarma

Profil firmy:

Naším klientem je velmi úspěšná, zavedená a rostoucí výrobní společnost, s výrobním závodem severně od Benešova.

 

V tuto chvíli je v plánu obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat dobrou a zajímavou práci na Benešovsku.

 

Nabízíme možnost získat velmi dobré a perspektivní pracovní místo, se slušnou mzdou, na dobu neurčitou, s celou řadou zajímavých benefitů.

 

Nabízíme dopravu zdarma - z lokalit Benešov, Vlašim, Votice, Sedlčany, Čerčany a Týnec nad Sázavou. Budoucím kolegům také nabízíme bezproblémové parkování přímo u výrobního závodu.

 

Uvítáme i kandidáty a kandidátky bez předchozí praxe - všechny nováčky, v případě jejich aktivního zájmu, důkladně proškolíme !

 

Náplň práce:

- kontrola kvality vstupních surovin

- míchání surovin dle výrobních postupů

- obsluha moderního výrobního stroje na výrobní lince

- dodržování pracovních postupů a dodržování zásad bezpečnosti práce

- odpovědnost za pořádek v prostoru vykonávané práce

 

Uvítáme:

- vyučení - technické, nebo potravinářské, výhodou

- manuální zručnost, fyzickou zdatnost

- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost

- ochotu pracovat ve 12h směnách (denní / noční)

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě na Benešovsku

- přátelské, čisté a moderní pracovní prostředí

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek

- zajímavé a motivační mzdové ohodnocení, cca 27-34 000 Kč hrubého (včetně příplatků, pracovních výkonů apod.)

- firemní dopravu zdarma z vybraných lokalit - Benešov, Vlašim, Votice, Sedlčany, Čerčany a Týnec nad Sázavou

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, roční bonusy, nadstandardní příplatky, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní pojištění, zajímavá možnost kariérního růstu v rámci společnosti

- práci ve směnném provozu - denní 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00, dle rozpisu

- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.