Odborná podpora rozpočtu, DPČ, Hradec Králové

Profil firmy:
Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií, Nositel certifikátu ISO ČSN EN 9001:2016 (http://www.crr.cz) hledá pracovníka na dohodu o pracovní činnosti na pozici odborná podpora rozpočtu (Hradec Králové).

Náplň práce:
- kontrola stavebních rozpočtů a nacenění stavebních částí projektů financovaných z fondů EU. 
- případná další činnost v rozpočtových programech KROS, RTS, ASPE
- spolupráce s rozpočtáři Centra napříč celým územím ČR v oblasti kontroly rozpočtů

Požadujeme:
- min. úplné středoškolské vzdělání s maturitou
- stavební vzdělání (SŠ/VŠ), nejlépe se zaměřením na ekonomiku, rozpočtování
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office) 
- znalost problematiky stavebních rozpočtů
- organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost
- trestní bezúhonnost

Výhodou:
- praxe v kontrole/přípravě stavebních rozpočtů
- praxe v práci s rozpočtovými programy KROS/RTS/ASPE

Nabízíme:
- zajímavou práci v prestižní státní agentuře zaměřenou na programy EU
možnost dlouhodobé spolupráce na dohodu o pracovní činnosti
- nabízíme odměnu 250 - 300 Kč/h
- možnost nástupu ihned
- místo výkonu práce - Hradec Králové

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení stvrzujete, že si nejste vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházíte, znamenaly střet zájmu.

Vaše strukturované profesní životopisy zasílejte nejpozději do 7. 12. 2018 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.