MIKUPEX logo aa.jpg

Obsluha bagru / rypadla, Olomouc, 30 - 40 000 Kč

Profil firmy:

Naším klientem je významná, stabilní a perspektivní společnost, s působností v rámci celé České republiky. Pro projekty v rámci Moravy hledáme vhodné kandidáty na pozici obsluhy kolového bagru / rypadla.

 

Náplň práce: 

- obsluha stavebních strojů (kolový bagr a kolový nakladač)

- podíl na údržbě a opravách stavebních strojů

 

Uvítáme: 

- platný strojnický průkaz (na kolová a pásová rypadla)

- platný profesní průkaz a řidičský průkaz skupiny C

- praxi alespoň 1 rok

- ochotu pracovat v rámci Moravy

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Rádi nabídneme:

- hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, s pracovištěm v Olomouci, s prací v rámci Moravy

- příjemné zázemí stabilní, rostoucí společnosti, jistotu dobré práce

- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených

- platové ohodnocení v rozsahu cca 30 - 40 000 Kč

- zajímavý profesní a odborný růst podporovaný firmou (vzdělávání apod.)

- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na penzijní / životní pojištění, široká škála vzdělávání, zvýhodněné půjčky apod.

- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

 

Váš životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.