MIKUPEX logo aa.jpg

Obchodník - strojírenství, 50 - 60 000 Kč, home office

Profil firmy:

Naším klientem je dynamicky rostoucí výrobně-obchodní společnost z oblasti strojírenství, s lokalitou výroby v oblasti Jílového u Prahy, která v rámci svého dalšího rozvoje hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici obchodníka/ce.

 

Pracovní pozice je vhodná pro obchodníky s kratší i delší praxí v obchodě, jednáním s klienty, uzavírání obchodních dohod, v oblasti strojírenství (stroje, zařízení, náhradní díly, nástroje, spotřební materiál apod.)

 

S ohledem na charakter práce a svěřený region celé ČR nezáleží na místě bydliště vybraného kandidáta. Uvítáme zajímavé kandidáty z Prahy, stejně tak, jako z Vysočiny, Moravy apod.

 

O čem bude Vaše práce:

- o vytipování a oslovení potenciálně zajímavých klientů v oblasti strojírenství

- o jednáních s klienty, realizaci osobních schůzek s klienty, poradenství, konzultacích, uzavírání smluv + o následné aktivní péči o získané klienty

- o jednoduché administrativě, stručném reportingu

 

Jde o zaměření na oblast strojírenství, a tak určitě uvítáme Vaši předchozí praxi v tomto oboru, a znalost oboru pro Vaše rychlejší zapojení do stávajícího pracovního týmu.

 

Co byste měl/a mít a umět?

- min. SOU / SŠ vzdělání - ideálně v technickém oboru

- praxi s obchodem v oboru strojírenství

- slušné a reprezentativní vystupování

- dobré komunikační schopnosti + časovou flexibilitu

- aktivní znalost práce na PC

- aktivní ŘP sk. B + ochotu denně cestovat za klienty

- schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochotu učit se

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

 

Co naopak rádi nabídneme?

- trvalý pracovní poměr v perspektivní výrobně-obchodní společnosti, na Jílovsku u Prahy

- práci v přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků

- zajímavé mzdové ohodnocení - cca 50-60 000 Kč (FIX + bonusy), dle výsledků práce, s dalším zajímavým potenciálem růstu mzdy

- služební automobil i k osobnímu využití, aktivní zázemí firmy, mobil, notebook, 5 týdnů dovolené, po zapracování penzijní připojištění, aktivní „home office“ (porada ve firmě cca 1x za 2-3 týdny)

- profesní a odbornou podporu společnosti

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

 

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

.

MIKUPEX - ODPOVĚDNÍ FORMULÁŘ

(max. 5MB)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.