MIKUPEX logo aa.jpg

Obchodník/ce, IČO, 90 - 110 000 Kč, lze kdekoliv

V rámci podpory petice na podporu jednoho z prezidentských kandidátů v prezidentské volbě v roce 2023 hledáme aktivní obchodníky a obchodnice na projekt sběru podpisů podporovatelů pro možnost prezidentské kandidatury tohoto kandidáta.

 

Jedná se o projekt v délce cca 1,5 - 2 měsíce, na full time, na IČO, odměna za každého podepsaného podporovatele je 30 Kč. Při denním objemu cca 100 - 120 podpisů je měsíční fakturace cca 90 - 110 000 Kč. (podepsaný podporovatel na petici se nijak nezavazuje daného kandidáta volit, může také, samozřejmě, podepisovat bez omezení petice i pro jiné kandidáty).

 

Práci lze vykonávat skutečně kdekoliv a kdykoliv, odměna je vyplacena za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele.

 

Pokud máte k dispozici vlastní obchodní tým, může se Vaše odměna znásobit !!

 

Tato práce je vhodná pro všechny, kterým nedělá problém oslovit potenciální podporovatele, a požádat je jejich podpisem pod petici o podporu slušného prezidentského kandidáta.


Uvítáme:

- aktivní obchodní praxi, schopnost aktivně jednat se zákazníky

- schopnost věnovat se tomuto projektu v rozsahu následujících cca 1,5 - 2 měsíce

- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost zcela samostatné práce

- začátek spolupráce - kdykoliv, možno ihned

Nabízíme:

- možnost získat vysokou odměnu na IČO za jednoduchou a nenáročnou práci, kterou lze vykonávat kdekoliv budete sami chtít

- zajímavou odměnu na IČO, ve formě 30 Kč za každého správně vyplněného a podepsaného podporovatele na petici, celkově cca 90 - 110 000 Kč / měsíc, a více.
- začátek spolupráce - kdykoliv, možno ihned


Informace o Vás (případně Váš jednoduchý životopis), prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.