Sales / Business Development Manager/ka, Praha 1, atraktivní start-up

Naším klientem je dynamický a úspěšně se rozvíjející startup v centru Prahy, který se profesionálně stará o krátkodobé pronájmy bytů svých klientů v ČR a nově i v zahraničí. 
Klienti společnosti mají vše bez starostí - jejich byty jsou plně spravovány a inzerovány na více než 30-ti cestovatelských platformách (Airbnb, Booking.com, Expedia, atd.), a je jim zajištěn přísun rezervací a péče o přijíždějící hosty.

Do svého stávajícího dynamického mezinárodního týmu klient hledá na hlavní pracovní poměr nového člena týmu pro prodej svých služeb.

Tato pracovní pozice je svým profilem a povahou vhodná pro aktivní kandidáty a kandidáty s chutí podílet se na tvorbě něčeho nového.
Pro kandidáty i s kratší praxí v obchodě, s chutí do obchodu v zajímavém a atraktivním oboru, v přátelském pracovním týmu.

O co půjde?
Hlavní náplň práce nového kolegy / kolegyně bude vyhledávání zajímavých obchodních příležitostí a akvizice nových klientů, majitelů bytů / realitních investorů, pro správu jejich nemovitostí.

Koho hledáme?
- samostatného kolegu / kolegyni, s chutí do obchodu, ideálně s obchodní praxí (i kratší, i v jiném oboru), s angličtinou na dobré komunikativní úrovni
- budoucího kolegu / kolegyni motivovaného nejen poskytovaným FIXem, ale především vysokými provizemi, se schopností dobré komunikace s budoucími klienty
- člověka, který chápe jako samozřejmost, že pro úspěšný obchod je potřeba aktivní komunikace také po telefonu a udržování nadstandardních vztahů s již existujícími klienty
- budoucího kolegu / kolegyni, kteří uvítají, že v prostředí úspěšného startupu není žádný den stejný

Uvítáme:
- smysl pro humor a obchodního ducha
- ambiciózní osobnost s chutí něco dokázat
- AJ na aktivní komunikativní úrovni
- zodpovědnost, spolehlivost a kreativitu 
- flexibilitu, související odolnost vůči stresu
- samostatnost, pečlivost, aktivní chuť do práce
- možnost nástupu IHNED, či dle dohody

Co Vám rádi nabídneme?
- práci v dynamickém mezinárodním týmu v centru Prahy
- kanceláře v atraktivní lokalitě nedaleko Václavského náměstí
- velmi zajímavé platové ohodnocení - atraktivní fix + neomezené provize 
- možnost občasného home-office
- velmi kvalitní sales training (zaškolující kolegové pracovali v korporátech na BD pozicích v Londýně, Paříži a USA) 
- notebook
- milé pracovní prostředí, neformální atmosféru, možnost rychlého profesního růstu (i do zahraničí, v případě zájmu)
- možnost nástupu IHNED, či dle dohody

Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.