MIKUPEX logo aa.jpg

Obchodní zástupce - Ostrava, + -  60 000 Kč

Profil firmy:

Naším klientem je dynamicky rostoucí obchodní společnost ProSales, která se zabývá outsorcingem obchodní činností, zejména akvizicí a strategií.

 

Hledáme obchodníky / obchodnice pro projekt „Akvizice výdejních míst“. Jedná se o samostatnou obchodní činnost, akvizice je odměňována výkonnostně - to znamená po otevření výdejny. Zaškolíme, naučíme. Standardně si lze vydělat okolo 60 tisíc měsíčně. Může to být i výrazně víc - záleží na počtu otevřených výdejen. Výdělky nestropujeme, za každou otevřenou výdejnu je jasně definovaná odměna.

 

Znalost prostředí e-commerce výhodou, máme více projektů z této oblasti a po ukončení akvizice výdejních míst chceme spolupracovat na dalších.

 

Náplň práce:

- analýza, průzkum trhu vytipování a oslovení potenciálně zajímavých klientů

- realizace schůzek, jednání s klienty, konzultace, uzavírání smluv, následná péče o klienty

- jednoduchá administrativa, stručný reporting

- zdokonalování se v obchodních dovednostech

 

Uvítáme:

- slušné a reprezentativní vystupování    

- dobré komunikační schopnosti

- energii a cílevědomost

- znalost e-commerce

- časovou flexibilitu

- schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochotu učit se a cestovat za klienty

- nástup ihned

 

Nabízíme:

- práci v příjemném a přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků

- férovou spolupráci, založenou na důvěře, a schopnosti plnit dané dohody.

- spolupráci na IČO, nebo dle dohody

- atraktivní a jasně dané finanční ohodnocení - v přímé závislosti na objemu vykonané práce - bez stanoveného limitu

- aktivní využití „home office“

- možnost vytvoření dlouhodobé renty, zajištění zajímavého budoucího příjmu a to i po ukončení spolupráce s firmou

- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce

- začátek spolupráce - dle dohody, možno ihned

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.