Elektrikář / elektronik - Poděbrady, dobrý plat + benefity

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost v Poděbradech hledáme vhodné kandidáty na pozice elektrikářů a elektroniků.

V tuto chvíli plánujeme obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat stabilní a dobrou práci v Poděbradech.

Náplň práce:
- provádění údržby a oprav elektronických a elektrických částí výrobních i nevýrobních zařízení

Volná pracovní místa jsou vhodná pro elektrikáře a elektroniky s platnou vyhl. 50/76 Sb. min. § 6.

Pokud máte chuť vést lidi, máme pro Vás k dispozici i možnost vést jednotlivé směny. Odpovězte na tuto nabídku práce, a můžeme si o tom popovídat…

Uvítáme:
- vyučení / SŠ vzdělání - ideálně v elektro oboru
- manuální zručnost
- platné zkoušky dle vyhl. 50/76 Sb. min. § 6
- schopnost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace
- praxi elektrikáře nebo elektronika
- praxi s údržbou technologických linek výhodou, ne podmínkou
- znalost PLC systémů a frekvenčních měničů, servopohonů výhodou, ne podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- aktivní znalost práce na PC
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED

Rádi nabídneme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti v Poděbradech
- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- zajímavé a motivační platové ohodnocení
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, výhodné závodní stravování, karta Multisport, bezúročné půjčky, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))
- dvousměnný provoz (8mi nebo 12ti hodinové směny, dle dohody)
- nástup možný dle dohody s kandidáty, lze i IHNED


Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.