Elektrikář - České Budějovice, + - 34 000 Kč

Pro našeho významného klienta, stabilní výrobní společnost, s výrobním závodem cca 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic, hledáme vhodné kandidáty na pozice elektrikářů.

 

V tuto chvíli plánujeme obsadit více pracovních míst - je tedy reálně velká šance získat stabilní a dobrou práci nedaleko Českých Budějovic.

 

Náplň práce:

- provádění údržby a oprav elektronických a elektrických částí výrobních i nevýrobních zařízení

 

Volná pracovní místa jsou vhodná pro elektrikáře a elektroniky s platnou nebo i kratší dobu (do pár let) „propadlou“ vyhl. 50/76 Sb.

 

Uvítáme:

- vyučení / SŠ vzdělání - ideálně v elektro oboru

- manuální zručnost

- platné zkoušky dle vyhl. 50/76 Sb. - lze i kratší dobu „propadlé“

- schopnost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace

- praxi v elektroúdržbě min. 2 roky

- schopnost lokalizace závad na zařízení

- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

- aktivní znalost práce na PC

- ŘP sk. B

- nástup možný dle dohody, lze i IHNED

 

Rádi nabídneme:

- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti, ve výrobním závodě cca 30 km jihovýchodně od Českých Budějovic

- velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou

- přátelské pracovní prostředí a podporu kolegů

- zajímavé platové ohodnocení, cca + - 34 000 Kč

- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, výhodné závodní stravování, karta Multisport, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))

- 3směnný provoz

- nástup možný dle dohody, lze i IHNED

  

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.