MIKUPEX logo aa.jpg

Asistent/ka generálního ředitele, Praha

Profil firmy:

Centrum pro regionální rozvoj České republiky, státní příspěvková organizace se sídlem v Praze a zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované EU, http://www.crr.cz, hledá pracovníka/pracovnici do Oddělení kanceláře generálního ředitele na pozici ASISTENT/KA GENERÁLNÍHO ŘEDITELE (Praha).

 

Co budete dělat?

- Zajišťovat běžnou agendu generálního ředitele - organizovat program, komunikaci a další.

- Zajišťovat zápisy z porad vedení a jednání generálního ředitele.

- Podílet se na běžné agendě oddělení kancelář generálního ředitele (běžné kancelářské práce, korespondence ředitele a vedoucího kanceláře, komunikace se zřizovatelem – Ministerstvem pro místní rozvoj, příprava podkladů na jednání a další činnosti zajišťující bezproblémový chod oddělení).

- Spolupracovat se Sekretariátem organizace při servisním zajištění jednání, školení a porad v prostorách sídla organizace.

 

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?- Ukončené SŠ vzdělání s maturitou.

- Předchozí zkušenosti na pozici asistentky nebo sekretářky.

- Znalost systémů elektronické spisové služby (pracujeme s ESS Ginis).

- Pokročilou znalost MS Office (především MS Outlook, MS Word, MS Excel).

- Organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, administrativní zdatnost.

- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

- Trestní bezúhonnost.

- Základní znalost anglického jazyka.

 

Co u Vás dále oceníme?

- Proaktivní, samostatný přístup k svěřeným úkolům, kritické myšlení.

- Možnost nastoupit v září/říjnu 2020 nebo dle dohody.

 

A co za to získáte?

- Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

- Flexibilní pracovní dobu.

- Pět týdnů dovolené, 5 tzv. sickdays, stravenky, jazykové kurzy, MultiSport kartu nebo Fokus Pass.

- Zajímavou práci v prestižní státní organizaci pro programy EU v širším centru Prahy (s vlastním parkovištěm).

- Platové zařazení dle tabulek platných pro st. přísp. org. (příloha č. 1 k NV 341/2017 Sb.; 9. pl. tř.).

 

Váš strukturovaný profesní životopis, prosím, zasílejte do 4. 8. 2020 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.