MIKUPEX logo aa.jpg

Administrativní podpora odd. monitoringu - DPČ, Praha

Profil firmy:

Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií (http://www.crr.cz) hledá pracovníka na pozici: DPČ - Administrativní podpora Oddělení monitoringu (Praha).

 

Co budete dělat?

- Administrativní podporu v oblasti monitoringu projektů IROP.

- Přípravu a aktualizaci interních dat v MS Excel a interních systémech Centra.

- Tvorbu podmínek k vydaným rozhodnutím o poskytování dotace projektů IROP.

- Plnění zajímavých úkolů v oblasti monitoringu a reportingu dat o projektech IROP.

 

Co byste měli splňovat?

- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou v ekonomickém oboru

- Pracovní dobu v dopoledních hodinách.

- Dobrou uživatelskou znalost MS Office, zejména MS Excel a práce s tabulkami (formátování, propojování tabulek, základní vzorečky: KDYŽ a SVYHLEDAT).

- Organizační a komunikační dovednosti.

 

Co u Vás dále oceníme?

- Ochotu se učit novým věcem v oblasti monitoringu reportingu dat a evropských fondů.

- Analytické myšlení.

- Samostatnost, důslednost, proaktivní přístup.

- Možnost nástupu ihned.

 

A co za to získáte?

- Zajímavou práci v prestižní státní příspěvkové organizaci zaměřenou na programy EU.

- Nadstandardní odměnu 160 Kč/h.

- Možnost dlouhodobé spolupráce.

- Po zaučení možnost výkonu práce z domova.

- Samostatnou roli v sehraném týmu.

- Prostor pro Vaše nápady.

 

Vaše strukturované profesní životopisy zasílejte nejpozději do 31. 10. 2021 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.