Referent/ka zákaznického servisu s AJ, Praha 10, 35-40 000 Kč

Profil společnosti:
Naším klientem je velice solidní a stabilní česká obchodní společnost, se sídlem na Praze 10 - Vinohradech, v docházkové vzdálenosti od metra A - FLORA.

Náplň práce:
- kombinace zákaznického servisu a nákupu pro český a/nebo slovenský trh
- zpracování celého logistického cyklu ve firmě - od přijetí nové objednávky od klientů až po dodání zboží (tzn. přijetí objednávky, zadání do PC, vystavení objednávky zahraničnímu dodavateli, koordinace přepravy, příjem zboží, fakturace, zajištění expedice).
- denní komunikace se zákazníky - v ČJ
- denní komunikace s dodavateli společnosti - ze zahraničí - aktivní využití AJ, koordinace dodávek s obchodními zástupci (na denní bázi)
- běžná operativa

Jde o samostatnou pozici, kombinující administrativu, fakturaci, objednávání zboží v zahraničí a zajištění jeho včasného a bezchybného doručení klientovi.
Pracovník nepřichází do fyzického kontaktu s klientem, komunikace probíhá elektronickou a telefonickou formou, komunikuje se v rámci firmy + operativně s kolegy - obchodními zástupci firmy + nákupními odděleními klientů.

Uvítáme:
- min. SŠ vzdělání 
- aktivní znalost AJ slovem i písmem - nutnost běžné denní komunikace se zahraničím
- praxi na obdobné samostatné pozici (v logistice, přepravě, nákupu apod.) min. 1 rok 
- uživatelskou znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s informačním systémem (Helios, SAP, Navision apod.) - výhodou
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost, empatii
- schopnost myslet analyticky a v souvislostech, rozlišovat priority 
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- nástup možný dle dohody s kandidátem, ideálně ihned

Nabízíme:
- pracovní poměr u solidní, stabilní a prosperující společnosti, na Praze 10 - Vinohradech (dobrá dostupnost pěšky ze stanice metra A - Flora, případně tramvají, či autobusem ze stanice metra A - nám. Míru) + možnost parkování
- klidné, přátelské a příjemné pracovní prostředí 
- výborné platové podmínky - FIX 35 - 40 000 Kč - vše dle dohody s kandidátem 
5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávací kursy (AJ, SW, apod.), roční bonus apod.
- nástup možný dle dohody s kandidátem, ideálně ihned

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.