MIKUPEX logo aa.jpg

Obchodník - junior / senior - Praha, od 60 000 Kč výše

Profil firmy:

Naším klientem je dynamicky rostoucí obchodní společnost ProSales, která se zabývá outsorcingem obchodní činností pro rostoucí firmy s potenciálem, mimo jiné z oblasti e-commerce, zdravého stravování, telekomunikací a start-upů.

 

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří se chtějí rozvíjet v obchodě pod dohledem zkušených leaderů, nebo již seniorní obchodníky, kteří mají ambici utvořit si svůj vlastní obchodní tým. Hledáme parťáky, ne podřízené.

 

Vybraní kandidáti mohou spolupracovat jak na plný, tak i částečný pracovní úvazek, nekolidující s vaší současnou prací. Spolupráce může být i formou „home office“, za administrativou nemusíte do kanceláře firmy.

 

Místem výkonu práce je primárně region Prahy a Středních Čech, se sídlem kanceláře v Praze. Klient se nebrání spolupráci ani v ostatních regionech.

 

Náplň práce:

- analýza, průzkum trhu vytipování a oslovení potenciálně zajímavých klientů

- realizace schůzek, jednání s klienty, konzultace, uzavírání smluv, následná péče o klienty

- jednoduchá administrativa, stručný reporting

- zdokonalování se v obchodních dovednostech

 

Uvítáme:

- slušné a reprezentativní vystupování    

- dobré komunikační schopnosti

- energii a cílevědomost

- časovou flexibilitu

- schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochotu učit se a cestovat za klienty

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

 

Nabízíme:

- práci v příjemném a přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků

- spolupráci na DPP, DPČ, IČO, HPP, dle dohody s kandidáty

- atraktivní finanční ohodnocení - v přímé závislosti na objemu vykonané práce - jedná se provizní způsob ohodnocení, celkově cca od 60 000 Kč výše, bez stanoveného limitu

- aktivní využití „home office“

- aktivní možnost služebního automobilu

- možnost vytvoření dlouhodobé renty, zajištění zajímavého budoucího příjmu a to i po ukončení spolupráce s firmou

- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce

- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.