MIKUPEX logo aa.jpg

Fakturant/ka - Ústí nad Labem - velmi zajímavé

Profil společnosti:

Pro našeho klienta, významnou a dynamickou obchodní společnost v Ústí nad Labem, hledáme vhodné kandidáty/ky do rozšiřujícího se týmu, na pozici fakturanta/tky.

 

Náplň práce:

- vystavování daňových dokladů

- vystavování zápočtů, dokladů o úhradě, splátkových kalendářů

- komunikace se zákazníky

- stahování podkladů pro fakturaci - odečty (zprávy z OTE)

- kontrola fakturačních podkladů

- spolupráce s oddělením pohledávek

 

Uvítáme:

- SOU/SŠ vzdělání

- uživatelskou znalost práce na PC

- dobrou uživatelskou znalost MS Office - Excel, Word

- znalost programu FLEXI výhodou - ne podmínkou

- samostatnost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost

 

Nabízíme:

- zázemí stabilní, prosperující společnosti v Ústí nad Labem

- práci na HPP

- zajímavé finanční ohodnocení

- zaměstnanecké benefity (stravenky 90 Kč/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif u T-Mobile i pro rodinné příslušníky, občerstvení v práci, úsporu za elektřinu a plyn apod.)

- přátelské pracovní prostředí

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

  

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést telefonické spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.