Asistentka s Excelem - Praha, cca 30 000 Kč

Profil firmy: 
Naším klientem je dynamicky rostoucí obchodní společnost HaTkom, která v rámci svého rozvoje a realizace nových projektů hledá pro kancelář v Praze (Vršovice) nového kolegu/kolegyni na pozici asistent/ka.

Hledáme aktivního a učenlivého člověka, který se rád učí nové věci, je přirozeně aktivní, a hledá cesty jak danou práci dělat lépe a efektivněji.

Tato pracovní pozice NEVYŽADUJE znalost cizích jazyků !

Náplň práce:
- běžná administrativa, evidence smluv
- shromažďování účetních dokladů pro účetní, pokladna
- administrativní práce dle pokynu vedení - ve Wordu, Excelu a PowerPointu
- vytipování potenciálně zajímavých budoucích klientů + kontaktů na ně
- zaslání informačního emailu vytipovaným klientům

Uvítáme:
- min. SOU / SŠ vzdělání
- slušné a aktivní vystupování
- dobré komunikační schopnosti
- aktivní znalost práce v MS OFFICE - Word, Excel, PowerPoint, na pokročilé úrovni umožňující samostatné řešení zadaných úkolů 
- schopnost rychlé orientace v novinkách a změnách, ochotu učit se 
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- práci v příjemném a přátelském pracovním týmu, zázemí zkušených odborníků
- spolupráci na HPP
- velice zajímavé finanční ohodnocení - FIX + bonusy - cca 30 000 Kč 
- systém benefitů dle dohody - např. 5 týdnů dovolené, mobil apod.
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

 

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována. 

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení, maximálně však 6 měsíců. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

V případě Vašich dotazů ohledně zpracování osobních údajů použijte tento kontaktní e-mail společnosti v této věci: gdpr@mikupex.cz

.

 

Jméno:  
E-mail:  
Telefon:
Vaše zpráva:  
  Kontrolní kód:   NEMĚNIT !

 

Zde, prosím, přiložte Váš životopis:

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.